سفارش دوخت و نصب پرده

پرده ها با مدل ها و طرح های مختلف، سبب زیبایی بیشتر خانه و اتاق ها شده و یکی از اولین گزینه هایی است که برای تغییر دکوراسیون به ذهن همه می رسد. دوخت پرده با توجه به جنس پارچه و مدل پرده، تعیین می شود.

هرآنچه که باید در مورد دوخت پرده، لوازم پرده و انواع پرده بدانید:

هر جا که پنجره ای وجود دارد، حتماً پرده ای هم باید وجود داشته باشد. علاوه بر زیبایی و دادن جلوه بیشتر به محیط سبب عدم دید از بیرون و حفاظت در برابر نور آفتاب و حتی مانع نفوذ سرما در زمستان خواهد شد.

امروزه به دلیل پیشرفت در صنعت نساجی و ساخت پارچه های متنوع، انواع پرده در طرح های مختلف و انواع دوخت پرده در مدل های گوناگون نیز روانه بازار شده است.

از انواع دوخت پرده می توانیم به دوخت پلیسه و دوخت پانچ یا دوخت ساده و سوزنی و از انواع جنس پرده ها هم به پرده زبرا، پرده حریر و پرده تور و . هم می توانیم اشاره کنیم.

آشنایی با انواع پرده

پرده زبرا:

پرده زبرا پرده های جدیدی هستند و چون به حالت موازی و دوبل ساخته می شوند، حالت زیبا و سایه روشن پیدا کرده و می توان حالت نور ورودی را تنظیم کرد.

ویژگی های پرده زبرا:

زیبایی بالا، جمع شدن کرکره ای، طرح های گوناگون، حالت برقی می توانند داشته باشند، تمیز کردن آسان و . .

پرده حریر:

پرده حریر جنسی نازک و بسیار لطیف است که علاوه بر دارا بودن طرح و رنگ و زیبایی، سبب عبور نور از پنجره و روشنایی بیشتر اتاق خواهد شد. البته به دلیل نازکی، مناسب فصل زمستان نیستند و همچنین اگر پنجره مشرف به پنجره خانه دیگری است، بهتر است از پرده حریر و پرده تور استفاده نکنید.

از انواع دیگر پرده، می توانیم پرده های کتان، ساتن ، ابریشمی و را نام ببریم.

انواع دوخت پرده:

دوخت پرده به دوخت پلیسه، سوزنی و ساده، پانچ تقسیم می شود. دوخت پلیسه نوعی دوخت پیله دار است که علاوه بر زیبایی، نیاز به متراژ پارچه خیلی بیشتر نسبت به دوخت ساده دارد.

سفارش دوخت و نصب پرده

پرده ,دوخت ,انواع ,های ,حالت ,حریر ,دوخت پرده ,پرده حریر ,به دوخت ,علاوه بر ,و پرده

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

etrenudligh dotersewin مطالب اینترنتی hozynaghashi فن 21 - مجله طراحی سایت مطالب اینترنتی rvmusic1 miinab ronasilnghsh دنیای دیجیتال